Jsme oficiálním distributorem

Annabis pro Polsko
 

______________________________________


http://www.zdrowakonopia.pl/

 

Produkty Annabis pochází z české firmy se sídlem v Olomouci. Zabývají se výzkumem, vývojem, výrobou i prodejem konopných výrobků. Nabízejí kvalitní sortiment s širokým využitím.

 

Konopí je sice návykovou látkou, avšak byly u něj prokázány blahodárné a léčivé účinky. Díky potlačení psychoaktivních látek jsou produkty z konopí zdravotně zcela nezávadné. Jsou bezpečné, takže je můžete užívat bez obav.

 

Konopí má protizánětlivé, analgetické, antibakteriální, hojivé a antivirální účinky. Pomáhá v případě vážných nemocí, ale i při lokální aplikaci ve formě nejrůznějších mastí a tinktur, které léčí i běžné zdravotní problémy či poranění. Vzhledem k oblíbenosti konopných produktů Annabis se nemůžeme divit, že se jejich sortiment neustále rozšiřuje. 

 

Posláním české firmy Annabis je přinést na trh nejkvalitnější konopné produkty. Inovace považují za klíč k úspěchu. Proto byl výzkum svěřen do rukou zkušených pracovníků, kteří spolupracují s partnerskými společnostmi, výzkumnými ústavy, vysokými školami a univerzitami v České republice a dokonce i v zahraničí. 

______________________________________

Rychlý kontakt

GANSA a.s.

J. Palacha 1220,
735 31 Bohumín

+420 777 789 115 
pavel.cyron@gansa-trade.eu
DS: 44ad735​